Bezpieczne i naturalne skladniki


Powiekszanie piersi Idealny biust Wieksze piersi Piekne piersi Bezpieczne i naturalne skladniki Zamów!
Bezpieczne i naturalne skladniki


Najczęściej zadawane pytania


Powiększanie piersi

  CO ZAWIERA KREM POWIĘKSZAJĄCY PIERSI?

Podstawowym aktywnym składnikiem jest ekstrakt z dzikiego ignamu (łac. dioscorea villosa) - naturalne zioło estrogenne. Estrogen jest hormonem, który powoduje wzrost komórek w gruczołach mlekowych i przyczynia się do zatrzymywania wody w piersiach.

Szczegółowy skład: Ekstrakt z dzikiego ignamu, stearynian glicerolu, stearynian PEG-100, żel aloesowy, gliceryna, olejek migdałowy, kwas stearynowy, mirystynian izopropylu, trójetanolamina, olejek z krokosza barwierskiego (łac. carthamus tinctorius), karbomer 940, dimeticon, olejek z jojoby, olejek z awokado, octan tokoferolu (witamina E), wyciąg z rumianku, wyciąg z korzeni łopianu, wyciąg z korzeni pluskwicy groniastej (łac. cimicifuga racemosa), ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego, metyloparaben, soda EDTA, propylparaben

  JAK DZIAŁA KREM POWIĘKSZAJĄCY PIERSI?

Krem powiększający piersi Perfect Woman zawiera odpowiednią mieszankę ziół i ekstraktów z egzotycznych roślin, których udowodnione działanie przyczynia się do zwiększenia rozmiarów piersi poprzez stymulowanie wzrostu komórek w gruczołach mlekowych. Twoje ciało reaguje na krem Perfect Woman w identyczny sposób, w jaki reaguje w czasie dojrzewania lub ciąży - ponownym wzrostem tkanki gruczołów w strefie receptorów piersiowych. Bardziej szczegółowe wyjaśnienie znajdziesz tutaj

  JAKICH REZULTATÓW MOGĘ OCZEKIWAĆ?

Zauważalny wzrost zazwyczaj rozpoczyna się w niespełna 4 tygodnie. W większości przypadków, Użytkowniczki zauważą wzrost od 1/2 do 2 pełnych rozmiarów miseczki w 3 miesiące.

  JAK CZĘSTO NALEŻY STOSOWAĆ KREM?

Krem powinien być nakładany raz dziennie, najlepiej po kąpieli.

  CZY BEZPIECZNIE JEST STOSOWAĆ PERFECT WOMAN CZĘŚCIEJ?

Oczywiście. Ponieważ krem Perfect Woman zawiera wyłącznie naturalne składniki, w przypadku stosowania miejscowego, nie zauważono żadnych efektów ubocznych spowodowanych zwiększeniem dawki ponad zalecaną normę dzienną.

CZYM RÓŻNI SIE PERFECT WOMAN OD INNYCH PRODUKTÓW ZWIĘKSZAJĄCYCH PIERSI?

Perfect Woman różni się znacznie od innych produktów powiększających piersi. Podczas gdy inne produkty zwiększające piersi występują w tabletkach i muszą pokonać nieprzyjazne środowisko układu pokarmowego, a następnie przebyć cały organizm, krem Perfect Woman jest dozowany przez skórę (miejscowo), dzięki czemu izoluje i trafia w pożądane miejsce wzrostu. Działanie przez skórę jest o wiele skuteczniejszą metodą.

Równie ważne są najwyższa jakość i potencjał surowych składników, które składają się na produkt Perfect Woman. Podchodzimy poważnie do spraw piękna i dlatego używany wyłącznie składników najwyższej jakości oferujących najwyższy możliwy potencjał. Efektem tego są produkty działające lepiej, szybciej i bezpieczniej. Takie pedantyczne zwracanie uwagi na szczegóły sprawia, że Perfect Woman jest daleko przed innymi produktami na rynku.

  CZY PRODUKT JEST BEZPIECZNY?

TAK! Naturalny krem powiększający piersi Perfect Woman oraz produkty zwiększające piersi są produkowane w amerykańskim laboratorium spełniającym wymagania FDA i zawierają wyłącznie naturalne składniki. Krem Perfect Woman jest uważany za całkowicie bezpieczny. W zasadzie jest to jedyny rekomendowany przez lekarzy naturalny produkt powiększający piersi.

  CZY PERFECT WOMAN MA JAKIEŚ EFEKTY UBOCZNE?

Nie ma żadnych znanych, niebezpiecznych efektów ubocznych. Niektóre Użytkowniczki mogą odczuwać lekki ból piersi podczas stosowania produktu. Jest on podobny do tego, który występuje w czasie naturalnego wzrostu piersi podczas dojrzewania. Ponadto Perfect Woman pomaga redukować objawy napięcia przedmiesiączkowego, menopauzy i bezsenności. Może poprawiać samopoczucie i w niektórych przypadkach sprzyja utracie wagi.

CZY MUSZĘ STALE STOSOWAĆ PROGRAM ZWIĘKSZAJĄCY PIERSI, ABY UTRZYMAĆ POŻĄDANE EFEKTY?

Nie. Dodatkowe komórki, które rozwiną się w gruczołach mlekowych pozostaną na stałe. Jednak wszystkie z czasem kurczą się i okresowe używanie produktu pozwoli zachować oczekiwane efekty.

  CZY PERFECT WOMAN SPOWODUJE PRZYBRANIE NA WADZE W INNYCH CZĘŚCIACH CIAŁA?

Nie. Perfect Woman jest ukierunkowany wyłącznie na rozwój gruczołów mlekowych. Dotychczas nie było doniesień o kobietach, które przybrały na wadze bezpośrednio lub pośrednio z powodu Perfect Woman.

  GDZIE JEST PRODUKOWANY KREM POWIĘKSZAJĄCY PIERSI?

Naturalny krem powiększający piersi jest wyrabiany i pakowany w Stanach Zjednoczonych pod ścisłą kontrolą w laboratorium spełniającym wymagania FDA.

  CZY POTRZEBUJĘ RECEPTY, ABY STOSOWAĆ PERFECT WOMAN?

Nie. Ponieważ Perfect Woman produkowany jest wyłącznie z naturalnych składników, recepta nie jest potrzebna.

  CZY PRODUKT DZIAŁA NA MĘŻCZYZN?

Tak. Wzrost nowych komórek może być stymulowany w męskich gruczołach mlekowych, podobnie jak w żeńskich.

  CZY ZAMAWIANIE PRZEZ INTERNET JEST BEZPIECZNE?

Oczywiście. Stosujemy najbezpieczniejszy system autoryzacji kart kredytowych w Internecie. Wszystkie informacje dotyczące Twojego zamówienia są zaszyfrowane i nie mogą być obserwowane przez osoby trzecie. Zamówienie on-line z wykorzystaniem tego zaawansowanego systemu jest o wiele bezpieczniejsze niż użycie karty kredytowej w restauracji lub centrum handlowym.

  NIE MAM KARTY KREDYTOWEJ. JAK MOGĘ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Produkt można zamówić wysyłając czek.

  JAK DOSTARCZANY JEST TOWAR?

Wszystkie zamówienia międzynarodowe są realizowane za pośrednictwem poczty (First Class Mail), a czas dostawy jest różny dla poszczególnych krajów. Zamówienia ze Stanów Zjednoczonych przesyłane są przesyłką priorytetową (US Priority Mail), która przeważnie dociera do Adresata w 3 do 5 dni roboczych. Wszystkie przesyłki wysyłane są w tym samym dniu, w którym dotrze zamówienie.

  CZY KTOŚ BĘDZIE WIEDZIAŁ, CO JEST W DOSTARCZONEJ PACZCE?

Nie. Transport oraz doręczenie są całkowicie poufne, więc nikt poza Tobą nie będzie wiedział, co jest w przesyłce.

  CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ PRODUKT NIE MIESZKAJĄC W USA?

Tak, przyjmujemy międzynarodowe zamówienie i dostarczamy produkty do wszystkich lokalizacji.


Informacje zawarte na tej stronie nie zostaly ocenione przez FDA.
Produkt nie sluzy diagnozowaniu, leczeniu lub zapobieganiu jakimkolwiek chorobom.